Klasse Informatie

  • Naam: Finaleronde 1 avond (Pk Libre)
  • Berekening: moyenne x 30
  • Max. beurten: Geen maximum
  • Klasse minimum: 20
  • Max. moyenne: 5,000

Algemene Stand

# Team Gs Pt Moyenne % gemaakt Achterstand -
1)Hans Zandbergen1101,391100,000-
2)Henk van Haren1101,172100,0000
3)Guus van Boheemen1101,366100,0000
4Bennie Spekschoor1101,464100,0000
5Leendert Koertse1101,312100,0000
6Piet Voorburg1100,764100,0000
7Gertie Coerman1101,162100,0000
8Jan Seinen1101,470100,0000
9Aart Kappert191,08897,3681
10Hans Straatmans191,31095,0001
11Hans Ribbers190,91891,8911
12Bertran Lankwarden181,40089,3612
13Remco Florijn181,82684,0002
14Rob Dolphijn180,88281,0812
15Appie Wezinkhof161,21465,3844
16Arie Bonnink160,56264,2854

Wedstrijden deze week

Er zijn deze week geen wedstrijden gepland.

Week 44 · 26 oktober t/m 1 november 2026